Et pakkuda parimat kogemust lehekülje külastamisel, kasutame küpsiseid. Teenuste kasutamisega jätkamisel nõustud meie privaatsustingimustega
Ma nõustun

MAKSKE ARVETE EEST HILJEM
SAAGE RAHA KÄTTE VAREM

Lihtne ja modernne lahendus pangafaktooringule, mis annab ettevõtetele võimaluse saada raha arvete eest varem või tasuda arveid hiljem.
KASUTAGE VÕIMALUST ETTEVÕTET LAIENDADA
TAOTLE RAHASTUST

TOODE

Arvete müük võimaldab ettevõtetel pika maksetähtajaga arvete eest saada raha varem. Selle tulemusel saate raha müüdud toodete või teenuste eest kohe kätte ning ei pea ootama pika maksetähtaja järel. Sellele lisaks võib arve müük olla anonüümne – teie klienti ei teavitata ega kaasata tehingusse. Meie kliendid kasutavad seda toodet, et vabastada käibevahendid ja maksimeerida müügitulu. Näited olukordadest, kus arvete müük on sobilik toode:
  • Et pakkuda klientidele pikemat maksetähtaega
  • Maksta tarnijatele kiiremini
  • Tõsta müügitulu ning kasvata ärimahtu
  • Maksta arved hiljem

100+

Ostame juba rohkem kui 100 arvet nädalas

100%

Klientidest kasutavad toodet korduvalt

45 päeva

Keskmine meile müüdud arvete tähtaeg

KUIDAS SEE TÖÖTAB

Saad raha oma arvete eest kätte kohe ning ei pea ootama 30 või isegi 90 päevaste maksetähtaegade järgi. Müües arve Capitaliale, saate raha kätte ühe tööpäeva jooksul:

TINGIMUSED

Rahastamise kaasamine on järgmistel tingimustel:
Laenu summa Faktooringulimiit kuni EUR 200,000
Tähtaeg Arved tähtajaga 15 kuni 90 päeva
Finantseerimise kulu Finantseerimise kulu alates 1.5% iga 30 päeva kohta*
Väljamakse Kuni 100% arve summast
Dokumentatsioon Bilanss ja pangakonto väljavõte
Lepingutasu Vastavalt hinnakirjale
* Kõige madalam finantseerimise kulu kehtib ettevõtetele, kellel on kõrgeim krediidireiting ning parim klientide makseajalugu. Keskmine tasu arvete müügi eest on 2% 30 päeva kohta (seisuga 31. august 2017).

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

MIS ON ARVETE MÜÜK?

Arvete müük on uus viis ettevõtetele, kuidas paremini hallata rahavoogusid ning käibekapitali. Kui ettevõte on osutanud kliendile teenust või müünud talle tooteid, siis saab veel esitamata arved Capitaliale saata ning 90% arvest kohe kätte saada. Samuti pakume ka võimalust ettevõtetel enda arved hiljem tasuda. Ettevõte saadab arve detailid Capitaliale ning meie maksame arve teie asemel. Mõlemal juhul on tagatud täielik anonüümsus, mille tulemusel ei ole teie klient ega tarnija teadlikud, et taolist teenust kasutate.

MILLEKS VALIDA ARVETE MÜÜK?

Arvete müük parandab ettevõtte rahavoogusid ja lihtsustab finantsplaneerimist. Arvete müügi teenuse kasutamiseks pole tavaliselt vaja lisatagatist. Arvete müük on analoogne toode faktooringule, mis on lahenduseks ettevõtete käibekapitali puuduse probleemile.

KAS LAENU TAOTLEMISEGA KAASNEVAD KA LISAKULUD? .

Ei, arvete müügi taotluse üle vaatamisega ei kaasne lisakulusid. Vaatamata otsusele, kas saame rahastada ettevõtet, jäävad taotluse hindamise kulud meie kanda. Tasud, mis finantseerimisega kaasnevad on välja toodud meie hinnakirjas.

MILLISEID ARVEID SAAB MÜÜA?

Ostame kõiki Baltiriikide ettevõtetele esitatud arveid, kui ka Rootsi, Taani, Soome, Norra ja Saksamaa omi. Me ei paku võimalust ettevõtetel müüa tähtaja ületanud arveid, kuid ostame hea maksevõimega klientide arveid, kellel on stabiilsed finantsnäitajad.

MILLINE ON MAKSIMAALNE ARVE TÄHTAEG?

Capitalia arvete müügi toodet saate kasutada arvete puhul, mille maksetähtaeg ei ole vähem kui 15 ega ka rohkem kui 90 päeva. Arve minimaalset summat pole, kuid iga arve puhul kehtib miinimum töötlemistasu 20 EUR.

KAS ÜKS ETTEVÕTTE SAAB SAMAAEGSELT MÜÜA MITU ARVET?

Jah, arvete müügi leping võimaldab ettevõttel korraga müüa mitu arvet tingimusel, et arvete kogumaht ei ületa lepingus määratud arvete ostu limiiti.

MIS JUHTUB, KUI KLIENT, KELLE VASTU NÕUE ON ESITATUD MAKSAB VÄHEM, KUI ARVES MÄRGITUD?

Capitalia poolt pakutav arvete müük on regressiõigusega, mis tähendab, et klient võtab ostja (ettevõtte, kellele on arve esitatud) maksevõime eest vastutuse ning kohustub tasuma võla, kui võlgnik ei täida oma kohustusi. Kui võlgnik ei tasu oma arvet või tasub selle vaid osaliselt, peab klient tasuma ülejäänud arve Capitaliale 3 tööpäeva jooksul.

KUIDAS TEHA ETTEPANEKUID JA KAEBUSI?

Kuulaksime hea meelega teie soovitusi ning vaatame üle kõik kaebused meie töö kohta. Palun saatke oma tagasiside ja kommentaarid e-mailile tagasiside@capitalia.ee või helistage kontakttelefonil. Kõik kaebused vaadatakse üle ettevõtte juhtkonna poolt ning lahendatakse vähem kui 7 päevaga.

KLIENDI NÄITED

Ventus Roasting

Ventus Roasting tegeleb kohviubade röstimise, pakendamise ja müügiga Tallinna külje all Lool. Protsessi on võimalik endal kohapeal jälgida või tellida kaup interneti teel. Capitalia aitas soetada röstimise seadmeid.

AT Treeningud

Ettevõte pakub praktilisi koolitusi, mille eesmärk on eneseareng valdkondades nagu müügipsühholoogia, messkonnatöö, teenindus ja palju muud. Capitalia abiga valmib ettevõttel uus koolituskeskus.

Ra Optika

Ciliaris omab Tallinnas optikapoodi Ra Optika, mis müüb trendikaid prilliraame ja -klaase. Capitalia sai rahastamise pakkumisega kaasa aidata uue optikapoe avamisele väiksemas Eesti linnas

Veerenni Kvartal

Veerenni Kvartal tegeleb toitlustamise ning puidu töötlemisega. Puidutöötlemise äri kasvatamiseks oli Veerenni Kvartalil vaja osta uusi seadmeid. Uute seadmete ostmiseks sai Veerenni Kvartal abi Capitalia ärilaenu näol.

Reklaampinnad

Ettevõte tegeleb reklaamide paigaldamisega – välireklaamid, stendid, kleebised jms. Mitte ükski väljakutse pole nende jaoks liiga keeruline!

Take a look

Laiendades olemasolevat äri, sai ettevõte endale avada uue ja suurema optika müügiesinduse Riia kesklinnas
+372 881 0880