Et pakkuda parimat kogemust lehekülje külastamisel, kasutame küpsiseid. Teenuste kasutamisega jätkamisel nõustud meie privaatsustingimustega
Ma nõustun

LIHTNE RAHASTAMINE VÄIKESE
JA KESKMISE SUURUSEGA ETTEVÕTETELE

KESKENDUME 100% VÄIKESE JA KESKMISE SUURUSEGA ÄRIKLIENTIDELE. CAPITALIA RAHASTUS ON LIHTNE TÄIENDUS VÕI ASENDUS PANGALAENULE.
KASUTAGE VÕIMALUST ETTEVÕTET LAIENDADA
TAOTLE RAHASTUST

MEIE EELISED

KÄTTESAADAV

Ütleme „JAH“ sagedamini kui kommertspangad

PAINDLIK

Laenuperiood kohandatakse vastavalt ettevõtte vajadusele

LIHTNE

Lihtsaim ja kiirem viis ettevõtte rahastamiseks

KAS MA KVALIFITSEERUN?

3
CAPITALIA HINDAB ETTEVÕTETE TAOTLUSI, KELLEL ON TEGEVUSAJA ALGUSEST MÖÖDAS VÄHEMALT 3 KUUD, KUID TAVALISELT ON MEIE KLIENTIDEL KESKMISELT 2 AASTAT ÄRITEGEVUST.
ETTEVÕTTEL VÕIKS OLLA KÄIVE VÄHEMALT EUR 3,000 KUUS, KUID TAVALISELT ON MEIE KLIENDI KESKMINE AASTANE KÄIVE ÜLE EUR 30,000
1
ME EI SAA ANDA LAENU ETTEVÕTETELE, KELLEL ON AKTIIVNE MAKSUVÕLG, MIS ÜLETAB ÜHE KUU KÄIBE

NÄITED KLIENTIDEST

Lood klientidest, kes on kasutanud Capitalia rahastamist:

Ventus Roasting

Ventus Roasting tegeleb kohviubade röstimise, pakendamise ja müügiga Tallinna külje all Lool. Protsessi on võimalik endal kohapeal jälgida või tellida kaup interneti teel. Capitalia aitas soetada röstimise seadmeid.

AT Treeningud

Ettevõte pakub praktilisi koolitusi, mille eesmärk on eneseareng valdkondades nagu müügipsühholoogia, messkonnatöö, teenindus ja palju muud. Capitalia abiga valmib ettevõttel uus koolituskeskus.

Ra Optika

Ciliaris omab Tallinnas optikapoodi Ra Optika, mis müüb trendikaid prilliraame ja -klaase. Capitalia sai rahastamise pakkumisega kaasa aidata uue optikapoe avamisele väiksemas Eesti linnas

Veerenni Kvartal

Veerenni Kvartal tegeleb toitlustamise ning puidu töötlemisega. Puidutöötlemise äri kasvatamiseks oli Veerenni Kvartalil vaja osta uusi seadmeid. Uute seadmete ostmiseks sai Veerenni Kvartal abi Capitalia ärilaenu näol.

Reklaampinnad

Ettevõte tegeleb reklaamide paigaldamisega – välireklaamid, stendid, kleebised jms. Mitte ükski väljakutse pole nende jaoks liiga keeruline!

Take a look

Laiendades olemasolevat äri, sai ettevõte endale avada uue ja suurema optika müügiesinduse Riia kesklinnas

RAHASTAMISPROTSESS

1. TAOTLUS JA DOKUMENDID

Finantseeringu taotlemiseks palume Teil täita avaldus ning juurde lisada finantsdokumendid. Avaldusele palume märkida ka taotletava rahastamise summa ning tähtaja. Olemasolevad kliendid võivad laenu taotleda meie finantsplaneerimise platvormil.

2. Pakkumise koostamine

Pärast laenutaotluse esitamist võtab kliendiga ühendust meie spetsialist, et arutada läbi kõik seonduvad küsimused. Tuginedes saadud andmetele, koostatakse laenupakkumine ühe tööpäeva jooksul ja otsustatakse, millises summas ja millistel tingimustel ollakse valmis rahastamist pakkuma. Pakkumine saadetakse seejärel kliendile.

3. Laenu väljastamine

Pärast pakkumise kinnitamist koostab meie spetsialist vajaliku dokumentatsiooni ja lepingud. Lepingute allkirjastamine toimub üldjuhul digiallkirjaga. Laenusumma makstakse välja ühe tööpäeva jooksul peale lepingu allkirjastamist. Juhul kui finantseeringut pakutakse investeerimise eesmärgil võib fintantseeringu saamisega minna 1 kuni 3 kuud.

INDIVIDUAALNE LÄHENEMINE

Me ei ole ainult rahastajad. Tahame Teid aidata nii küsimustes, mis puudutavad ettevõtte finantseerimist, kui ka teha teisi ettepanekuid ettevõtte arendustegevuseks:
Jekaterina Lendjašova
Spetsialist,
ettevõtete finantseerimine
+372 881 0880