Me kasutame küpsiseid

LIHTNE RAHASTAMINE VÄIKESE
JA KESKMISE SUURUSEGA ETTEVÕTETELE

KESKENDUME 100% VÄIKESE JA KESKMISE SUURUSEGA ÄRIKLIENTIDELE. CAPITALIA RAHASTUS ON LIHTNE TÄIENDUS VÕI ASENDUS PANGALAENULE.
KASUTAGE VÕIMALUST ETTEVÕTET LAIENDADA
TAOTLE RAHASTUST

MEIE EELISED

KÄTTESAADAV

Kõik krediidikõlbulikud ettevõtted saavad pakkumise

PAINDLIK

Laenuperiood kohandatakse vastavalt ettevõtte vajadusele

LIHTNE

Lihtsaim ja kiirem viis ettevõtte rahastamiseks

KAS MA KVALIFITSEERUN?

6
CAPITALIA HINDAB ETTEVÕTETE TAOTLUSI, KELLEL ON TEGEVUSAJA ALGUSEST MÖÖDAS VÄHEMALT 6 KUUD, KUID TAVALISELT ON MEIE KLIENTIDEL KESKMISELT 2 AASTAT ÄRITEGEVUST.
ETTEVÕTTEL VÕIKS OLLA KÄIVE VÄHEMALT EUR 50,000 AASTAS (VÕI EUR 4,000 KUUS), KUID TAVALISELT ON MEIE KLIENDI KESKMINE AASTANE KÄIVE ÜLE EUR 200,000
1
ME EI SAA ANDA LAENU ETTEVÕTETELE, KELLEL ON AKTIIVNE MAKSUVÕLG, MIS ÜLETAB ÜHE KUU KÄIBE

NÄITED KLIENTIDEST

Lood klientidest, kes on kasutanud Capitalia rahastamist:

Dot Holding

Dot Holding haldab kaubad.ee veebipoodi, millega pakub ettevõtetele erinevaid reklaamtoodete lahendusi. Suurte klienditellimuste täitmiseks oli ettevõttel vaja tooteid ette osta, milles oli neile abiks Capitalia arvete müük.

AT Treeningud

Ettevõte pakub praktilisi koolitusi, mille eesmärk on eneseareng valdkondades nagu müügipsühholoogia, messkonnatöö, teenindus ja palju muud. Capitalia abiga valmib ettevõttel uus koolituskeskus.

Ra Optika

Ciliaris omab Tallinnas optikapoodi Ra Optika, mis müüb trendikaid prilliraame ja -klaase. Capitalia sai rahastamise pakkumisega kaasa aidata uue optikapoe avamisele väiksemas Eesti linnas

Veerenni Kvartal

Veerenni Kvartal tegeleb toitlustamise ning puidu töötlemisega. Puidutöötlemise äri kasvatamiseks oli Veerenni Kvartalil vaja osta uusi seadmeid. Uute seadmete ostmiseks sai Veerenni Kvartal abi Capitalia ärilaenu näol.

Reklaampinnad

Ettevõte tegeleb reklaamide paigaldamisega – välireklaamid, stendid, kleebised jms. Mitte ükski väljakutse pole nende jaoks liiga keeruline!

Take a look

Laiendades olemasolevat äri, sai ettevõte endale avada uue ja suurema optika müügiesinduse Riia kesklinnas

RAHASTAMISPROTSESS

1. TAOTLUS JA DOKUMENDID

Laenu hindamisprotsessi alustamiseks palume oma klientidel täita veebis olev laenutaotlus. Ärilaenu võib taotleda ka meile helistades või kontorit külastades, kus saate konsulteerida meie laenuhalduritega.

2. Pakkumise koostamine

Pärast laenutaotluse esitamist võtab kliendiga ühendust meie spetsialist, et arutada läbi kõik seonduvad küsimused. Tuginedes saadud andmetele, koostatakse laenupakkumine ühe tööpäeva jooksul ja otsustatakse, millises summas ja millistel tingimustel ollakse valmis rahastamist pakkuma. Pakkumine saadetakse seejärel kliendile.

3. Laenu väljastamine

Pärast pakkumise kinnitamist koostab meie spetsialist vajaliku dokumentatsiooni ja lepingud. Seejärel lepitakse kokku parim aeg kokkusaamiseks, et arutada läbi tekkinud küsimused ja lepingutingimused. Lepingute allkirjastamine toimub üldjuhul digiallkirjaga. Laenusumma makstakse välja kolme tööpäeva jooksul peale lepingu allkirjastamist.

TOOTED

Oleme välja arendanud laia valiku finantstooted, et sobituda väikese ja keskmise suurusega ettevõtete varieeruvate laenusoovidega.

INDIVIDUAALNE LÄHENEMINE

Me ei ole ainult rahastajad. Tahame teid aidata nii küsimustes, mis puudutavad ettevõtte finantseerimist, kui ka teha teisi ettepanekuid ettevõtte arendustegevuseks:
Jekaterina Lendjašova
Spetsialist,
ettevõtete finantseerimine
+372 5199 0880