Et pakkuda parimat kogemust lehekülje külastamisel, kasutame küpsiseid. Teenuste kasutamisega jätkamisel nõustud meie privaatsustingimustega

KREDIIDILIIN IGAPÄEVASTE
RAHAVOOGUDE JUHTIMISEKS

Krediidiliin kuni EUR 10,000 on käepärane toode olukordades, kus ettevõttel võib ootamatult lisavahendeid vaja minna.

TOODE

Krediidiliin on mõeldud ettevõtetele, kellel on vaja lühikese perioodi jooksul vaja rahalist süsti, et ettevõtte kasv ei pidurduks. Krediidiliin on abiks näiteks olukorras, kus ettevõttel on kuu lõpus vaja maksta töötajate palgad, kuid ostjad on oma arvete maksmisega hilinenud. Kliendid, kes sõlmivad Capitaliaga krediidiliini lepingu, saavad ühe tööpäeva jooksul oma arveldusarvele vajamineva summa. Laenu saab tagastada alates järgnevast kuust vastavalt võimalusele. Oma olemuselt toimib krediidiliin kui kindlustus, et ettevõttel oleks hädaolukorra jaoks vabu ressursse. Näited rahastamise eesmärkidest:
  • Suured kliendid hilinevad maksetega
  • Ootamatud kulutused nagu põhivara remont
  • Kiireloomuline maksuvõlg riigihanke eest

TINGIMUSED

Rahastamise kaasamine on järgmistel tingimustel:
Laenusumma Kuni EUR 10,000
Tähtaeg 1 aasta
Finantseerimise kulu Finantseerimise kulu alates 12% aastas*
Maksegraafik Tagasimaksmine võib alata 1 kuu peale kasutamist
Dokumentatsioon Bilanss ja pangakonto väljavõte
Lepingutasu Vastavalt hinnakirjale
* Kõige madalamat finantseerimise kulu on võimalik saada ettevõtetel, kellel on stabiilsed rahavood ja kõige kõrgem krediidireiting. Keskmine finantseerimiskulu on 14% (seisuga 31. detsember 2016). Finantseerimise kulu on kõikide intressimaksete summa jagatud väljastatud laenusumma. Keskmine aastane intressimäär on 24% (seisuga 31. detsember 2016).

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

KUI PIKAKS PERIOODIKS ON KREDIIDILIIN AVATUD?

Krediidiliin suletakse üks aasta peale selle avamist. Capitalia hindab aasta möödudes uuesti ettevõtte finantstulemused ning maksedistsipliini ja teeb otsuse krediidiliini jätkamise kohta. Olukorras, kus ettevõttel on vaja rahastamist pikemaks perioodiks, pakume ärilaenu kuni viieks aastaks.

KAS KREDIIDILIINI TAOTLEMISEGA KAASNEVAD KA LISAKULUD?

Ei, taotluse ülevaatamisega ei kaasne lisakulusid. Vaatamata otsusele, kas me saame krediidiliini avada või mitte, jäävad taotluse hindamise kulud meie kanda. Krediidiliini avamise puhul palume kliendil maksta vahendustasu vastavalt Capitalia hinnakirjale. Erinevalt kommertspankadest ei tasusta me krediidiliini kasutamata osa. Igakuine intress arvestatakse kliendile väljastatud krediidiliini summast.

KUI SUUR ON INTRESS?

Krediidiliini intressi määramisel võetakse eraldi arvesse ettevõtte finantsnäitajad ja koostööd Capitaliaga. Meie jaoks on oluline saada aru ettevõtte äritegevusest, sest tahame pakkuda parimat võimalikku intressi ning olla veendunud, et ettevõtte on võimeline kohustusi täitma. Korduvatele klientidele pakume rahastamist odavamatel tingimustel. Krediidiliini intressimäära otsustamisel võtame arvesse ettevõtte tegevusaega ning -valdkonda, klientide arvu, ajaloolisi andmeid ja rohkem kui 50 muud tegurit, mida peame laenuandmisel oluliseks.

MIDA TEHA KUI ETTEVÕTTEL ON VAJA SUUREMAT FINANTSEERINGUT?

Sellistes olukordades soovitame ettevõttel tutvuda meie ärilaenu tootega (rahastamine kuni EUR 100,000) ning arvete müügiga. Rohkem informatsiooni rahastamisvõimaluste kohta on rubriigis Vahendid

KUIDAS TEHA ETTEPANEKUID JA KAEBUSI?

Kuulaksime hea meelega teie soovitusi ning vaatame üle kõik kaebused meie töö kohta. Palun saatke oma tagasiside ja kommentaarid e-mailile tagasiside@capitalia.ee või helistage kontakttelefonil. Kõik kaebused vaadatakse üle ettevõtte juhtkonna poolt ning lahendatakse vähem kui 7 päevaga.

KLIENDI NÄITED

Dot Holding

Dot Holding haldab kaubad.ee veebipoodi, millega pakub ettevõtetele erinevaid reklaamtoodete lahendusi. Suurte klienditellimuste täitmiseks oli ettevõttel vaja tooteid ette osta, milles oli neile abiks Capitalia arvete müük.

AT Treeningud

Ettevõte pakub praktilisi koolitusi, mille eesmärk on eneseareng valdkondades nagu müügipsühholoogia, messkonnatöö, teenindus ja palju muud. Capitalia abiga valmib ettevõttel uus koolituskeskus.

Ra Optika

Ciliaris omab Tallinnas optikapoodi Ra Optika, mis müüb trendikaid prilliraame ja -klaase. Capitalia sai rahastamise pakkumisega kaasa aidata uue optikapoe avamisele väiksemas Eesti linnas

Veerenni Kvartal

Veerenni Kvartal tegeleb toitlustamise ning puidu töötlemisega. Puidutöötlemise äri kasvatamiseks oli Veerenni Kvartalil vaja osta uusi seadmeid. Uute seadmete ostmiseks sai Veerenni Kvartal abi Capitalia ärilaenu näol.

Reklaampinnad

Ettevõte tegeleb reklaamide paigaldamisega – välireklaamid, stendid, kleebised jms. Mitte ükski väljakutse pole nende jaoks liiga keeruline!

Take a look

Laiendades olemasolevat äri, sai ettevõte endale avada uue ja suurema optika müügiesinduse Riia kesklinnas
+372 5199 0880