Et pakkuda parimat kogemust lehekülje külastamisel, kasutame küpsiseid. Teenuste kasutamisega jätkamisel nõustud meie privaatsustingimustega

ERIOTSTARBELINE LAEN
PÕLLUMAJANDUSETTEVÕTJALE

Hooajaline laenutoode põllumajandusettevõtetele, millel on kohandatud maksegraafik vastavalt külvihooajale ja riigitoetustele.

TOODE

Laen põllumajandusettevõtjatele on meie kõige uuem toode, mis on loodud koostööd põllumajandusvaldkonnas tegutsevate klientidega. Mõistame, et põllumajanduses on sissetulek hooajaline ning tugevasti sõltuv ka riigitoetusest, seega on laenu tagasimakse kohandatud vastavalt külviperioodile ja riigitoetuste laekumisele. Näited laenu kasutamisest:
  • Suuremas mahus väetiste ja seemnete ostu puhul kaasneb soodustus
  • Haritava maa laiendamine
  • Põllundusmasinate või - seadmete ost
  • Ootamatud remondikulud

TINGIMUSED

Rahastamise kaasamine on järgmistel tingimustel:
Laenusumma Kuni EUR 100,000
Tähtaeg Lühike ja pikk tagasimakseperiood 3 kuni 12 kuud
Finantseerimise kulu Finantseerimise kulu alates 8% aastas*
Maksegraafik Tagasimaksmine laenuperioodi lõpus
Tagatis Alla EUR 25,000 laenule üldjuhul tagatist pole vaja
Dokumentatsioon Aastaaruanne (või bilanss) ning pangakonto väljavõte
Lepingutasu Vastavalt hinnakirjale
* Kõige madalamat finantseerimise kulu on võimalik saada ettevõtetel, kellel on stabiilsed rahavood ja kõige kõrgem krediidireiting. Keskmine finantseerimiskulu on 14% (seisuga 31. detsember 2016). Finantseerimise kulu on kõikide intressimaksete summa jagatud väljastatud laenusumma. Keskmine aastane intressimäär on 24% (seisuga 31. detsember 2016).

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

KELLELE SOBIB CAPITALIA PÕLLUMAJANDUSETTEVÕTJA LAEN

Laen põllumajandusettevõtjatele on lühi- või pikaajaline käibekapitali laen põllundusvaldkonnas tegutsevatele ettevõtetele. See on spetsiaalne põllumajanduslaen, mida saab kasutada pangalaenu asenduse või lisana.

MILLEKS VALIDA MEIE LAEN?

Kliendid hindavad meie lihtsat taotlusprotsessi ja paindlikkust. Väga sagedasti taotlevad ettevõtted meie laenu, kui rahastust on vaja ootamatult ja kiiresti, kui ka olukordades, kus panga pakutud finantseering ei ole piisav. Kuna spetsialiseerume väikeste ettevõtete rahastamises, on meie taotlusprotsess ning laenuväljastamis aeg kiirem ja tõhusam.

KAS LAENU TAOTLEMISEGA KAASNEVAD KA LISAKULUD?

Ei, taotluse üle vaatamisega ei kaasne lisakulusid. Vaatamata otsusele, kas me saame laenu väljastada või mitte, jäävad taotluse hindamise kulud meie kanda. Laenu väljastamise puhul palume kliendil maksta lepingutasu ning notariaalsed kulud, mis kaasnevad tagatislepingu sõlmimisel (kui tegemist on tagatisega laenuga). Tasud on vastavalt meie hinnakirjale.

KUI SUUR ON INTRESS?

Laenutasud ja intress otsustatakse igat ettevõtet eraldi analüüsides. Intress sõltub laial hulgal indikaatoritest nagu laenusumma, periood ja riskitegurid. Rakendame pidevalt meetmeid, mille käigus langetame hea maksekäitumise korral intressi. Samuti on korduvklientidel madalam lepingutasu.

KUI PIKAKS LAENUPERIOODIKS SAAN LAENU TAOTLEDA?

Põllumajandusettevõtja laen on maksimaalselt ühe aastase tähtajaga hooajaline laen. Vaatamata tähtajale, on laen alati võimalik enneaegselt tagastada (ilma leppetasu lisandumiseta). Olukordades, kus ettevõttel on vaja rahalisi vahendeid pikemaks ajaks, soovitame tutvuda meie toodetega investeering ja ärilaen.

KLIENDI NÄITED

Dot Holding

Dot Holding haldab kaubad.ee veebipoodi, millega pakub ettevõtetele erinevaid reklaamtoodete lahendusi. Suurte klienditellimuste täitmiseks oli ettevõttel vaja tooteid ette osta, milles oli neile abiks Capitalia arvete müük.

AT Treeningud

Ettevõte pakub praktilisi koolitusi, mille eesmärk on eneseareng valdkondades nagu müügipsühholoogia, messkonnatöö, teenindus ja palju muud. Capitalia abiga valmib ettevõttel uus koolituskeskus.

Ra Optika

Ciliaris omab Tallinnas optikapoodi Ra Optika, mis müüb trendikaid prilliraame ja -klaase. Capitalia sai rahastamise pakkumisega kaasa aidata uue optikapoe avamisele väiksemas Eesti linnas

Veerenni Kvartal

Veerenni Kvartal tegeleb toitlustamise ning puidu töötlemisega. Puidutöötlemise äri kasvatamiseks oli Veerenni Kvartalil vaja osta uusi seadmeid. Uute seadmete ostmiseks sai Veerenni Kvartal abi Capitalia ärilaenu näol.

Reklaampinnad

Ettevõte tegeleb reklaamide paigaldamisega – välireklaamid, stendid, kleebised jms. Mitte ükski väljakutse pole nende jaoks liiga keeruline!

Take a look

Laiendades olemasolevat äri, sai ettevõte endale avada uue ja suurema optika müügiesinduse Riia kesklinnas
+372 5199 0880