Et pakkuda parimat kogemust lehekülje külastamisel, kasutame küpsiseid. Teenuste kasutamisega jätkamisel nõustud meie privaatsustingimustega
Ma nõustun

FINANTSETTEVÕTTEST CAPITALIA

Balti NASDAQ aktsiabörsil esindatud Capitalia on juhtiv finantseerija väike ja keskmise suurusega ettevõtete seas Balti riikides.
Me oleme 100% keskendunud väike ja keskmise suurusega ettevõtetele pakkumaks kättesaadavaid laene, mis toimivad lisarahastusena või alternatiivina pangalaenule. Alates Capitalia asutamisest 2007. aastal oleme rahastanud juba üle 1000 ettevõtte ning nõustanud üle 100 ettevõtte kõiksugu fintants küsimustes. Meie klientideks on olnud nii väheste töötajaga ettevõtted kui ka suured rahvusvahelised ettevõtted.
 • 2007
  Asutatud selleks, et finantseerida väikeettevõtteid.
 • 2011
  Hakkasime pakkuma kättesaadavat ja mugavat rahastust väikeettevõtetele Leedus.
 • 2013
  Tutvustasime revolutsioonilist uut POS-krediidi toodet kaubandusega tegelevatele ettevõtetele.
 • 2014
  Sisenesime oma võlakirjadega Balti NASDAQ börsile.
 • 2016
  Alustasime oma tegevusega Eestis ning laiendasime koostööd sotsiaalpanganduse platvormiga Mintos.
Capitalia eesmärk on olla lihtne, kättesaadav ja modernne lahendus väikestele ning keskmise suurusega ettevõtetele. Lisaks finantseerimisele saame aru ka ettevõtte äriarenduse vajadusest ja pakume omapoolset nõu, informatsiooni ja vajalikke tööriistu äritegevuse igapäevaseks korraldamiseks. Seetõttu oleme motiveeritud leidmaks uusi lahendusi äriettevõtetele kasulike vahendite loomiseks ja omalt poolt võtame igal võimalikul ajal osa erinevatest üritustest ja diskussioonidest, mis on suunatud väikeettevõtetele.
Samuti püüame olla majanduse ökosüsteemi vastutustundlik partner. Oleme Stockholmi majanduskooli mentorlusklubi asutajad kuhu meid ka sageli seminaridele kõnelejateks kutsutakse. Oleme aidanud alustada Läti Äri Inglite võrgustikku ning oleme osalenud Balti riskikapitalitööstuse arendamises. Aastatel 2009-2012 haldas Capitalia 9 miljoni euro suurust riskikapitalifondi Second Eko, mis on teatanud Läti riskikapitali ajaloo investeeringute parimast tulukusest.
Meie juhtimismeeskond asub Riias, Lätis. Leedus ning Eestis tegutseme tütarettevõtete Capitalia Finance UAB (Leedu) ja Capitalia Finance OÜ (Eesti) kaudu.
+372 881 0880