Et pakkuda parimat kogemust lehekülje külastamisel, kasutame küpsiseid. Teenuste kasutamisega jätkamisel nõustud meie privaatsustingimustega
Ma nõustun

CAPITALIA KOOSTÖÖPARTNERILE

Capitaliaga koostöö tegemine on võimalus lisasissetulekuks ja võimalus pakkuda oma klientidele kasulikku finantsteenust

KOLM PARTNERPROGRAMMI

INDIVIDUAALSED PARNTERPROGRAMMID

STRATEEGILINE PARTNER

Integreerime Capitaliast saadava rahastusviisi Sinu teenusele või tootele
Loe edasi

KONSULTATIIVNE PARTNER

Capitalia nõustab kliente vahendite hankimiseks
Loe edasi

INFORMATIIVNE PARTNER

Saada meile ettevõtjatest kliente, kellel on kiire soov saada rahastust
Loe edasi

STRATEEGILINE PARTNER

Capitalia finantseerimise sidumine Sinu ettevõtte teenuste valikuga. Sobib kõigile ettevõtetele, mis on väikeettevõtete tegutsemisvaldkonnas. Ühistegevuse arendamine tehnoloogias ja turunduses, annab Teie klientidele lihtsa ligipääsu finantstoodetele.

KOOSTÖÖMUDELI NÄIDE

Ettevõte pakub müügi-ja turundusvaldkonna koolitusi väikeettevõtetele. Capitalia finantseerimise pakkumisega väikeettevõtte klientidele suudeti kahekordistada nende koolitustest osavõtjate arvu.

KONSULTATIIVNE PARTNER

Ettevõte saab oma klientidele soovitada Capitalia finantseeringu kasutamist. See koostöövorm on hea raamatupidamise, finantsnõustamise ja muude igapäevaselt väikeettevõtjatega kokkupuutuvate ettevõtete jaoks. Capitalia koolitab Teie töötajad välja pakutavate finantstoodete osas ja tagame vajalikud materjalid ja muud toetavad lahendused.

KOOSTÖÖMUDEL

Ettevõte pakub raamatupidamise, ekspordi- ja finantsvaldkonna teenuseid väikeettevõtetele. Capitaliaga koostööd tehes suurendas ettevõte oma pakutavate teenuste nimekirja ja on atraktiivsem oma klientidele

INFORMATIIVNE PARTNER

Suuna oma veebilehe külastajad või oma kliendid Capitaliale, saades iga edukalt suunatud kliendi pealt komisjonitasu. Koostööks sobivad suurepäraselt ettevõtted, kelle sihtgrupiks on äriinimesed ja ka ettevõtted, kes soovivad leida lisasissetulekut oma külaliste voo pealt.

KOOSTÖÖMUDEL

Ettevõte omab veebilehel erinevaid näiteid finantseerimisvõimalustest nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Kui integreerida ka Capitalia lahendus enda veebilehele, siis tekib sellest regulaarne igakuine sissetulek.
TAOTLE KOOSTÖÖVÕIMALUST CAPITALIAGA
TAOTLE KOOSTÖÖD
+372 881 0880